O nás

Jsme rodinná firma s více než 30 lety zkušeností v oblasti dřevařské výroby a specializujeme se na výrobu kvalitního dřevařského nábytku, dveří, oken a schodů na zakázku.

30 let tradice a kvality​

Snažíme se vždy ucházet o spokojenost našich zákazníků a naše produkty jsou pečlivě zpracovány a splňují nejvyšší kvalitativní standardy. Naše předností je rychlá reakce na jakoukoli potřebu zákazníka a schopnost vyrobit zakázkový nábytek za cenu typového standardu. Věříme, že naše výrobky jsou nejenom kusy nábytku, ale také umělecká díla, která odrážejí naši lásku k dřevu a dřevařskému řemeslu.

S více než 30letou tradicí v oblasti dřevařské výroby můžeme s jistotou říci, že jsme firma s dlouholetými zkušenostmi a kvalitními výrobky. V roce 1992 byla založena firma, která sídlí ve Výšovicích na Prostějovsku. V počátcích jsme se zaměřovali na výrobu zahradního nábytku, vybavení dětských hřišť a truhlářské výrobky. Od roku 1996 jsme však rozšířili naši nabídku a začali jsme vyrábět nábytek z masivu, lamina a dýhované dřevotřísky na zakázku podle přání našich zákazníků. 

Přejít nahoru